opcje zaawansowane (rozwiń)zaawansowane
opcje zaawansowane (zwiń)zwiń

Patronat medialny

Jak mówią statystyki i świadectwa, dzięki Bogu i współpracownikom, Modlitwa w drodze stale się rozwija, a liczba słuchaczy stopniowo wzrasta. Bywa więc, że dostajemy propozycję patronowania wydarzeniom i inicjatywom, od słuchaczy, którzy utożsamiają się z MWD. Nazywamy ich naszymi przyjaciółmi. Jeśli jesteś zainteresowany patronatem medialnym MWD, zapoznaj się z regulaminem i zgłoś się do nas.20 września 1918 roku, św. Ojciec Pio, modląc się w chórze zakonnym przed krucyfiksem, otrzymał stygmaty – 5 ran, które nosił 50 lat – na rękach, boku i nogach. Jak obliczyli lekarze, którzy go wielokrotnie badali, z tych ran w ciągu 50 lat wypłynęło 3 400 litrów krwi. Rany krwawiły szczególnie, gdy odprawiał Mszę Świętą. W tym roku przeżywamy 100. rocznicę otrzymania stygmatów i 50-lecie śmierci Ojca Pio. Jubileusz będzie świętowany w całym Kościele. Modlitwa w Drodze zgodziła się przyjąć patronat i włączyć się w obchody tych wydarzeń. W naszej aplikacji już wkrótce pojawią się rozważania inspirowane, dotąd niepublikowanymi, listami Świętego z Pietrelciny.

 


 

 


czy chciałbyś, żeby Modlitwa w drodze była Patronem medialnym Twojego dzieła?1. Modlitwa w Drodze może objąć swym Patronatem medialnym przedsięwzięcia i wydarzenia religijne, związane tematycznie z zakresem działalności serwisu (inicjatywy ignacjańskie i jezuickie, modlitwa, duchowość) i zgodne z misją serwisu (zob. https://modlitwawdrodze.pl/ludzie/) 

2. Modlitwa w drodze nie udziela zgody na objęcie Patronatem medialnym przedsięwzięć i wydarzeń o charakterze komercyjnym bądź reklamowym.

3. W ramach patronatu oferujemy: umieszczenie plakatu (grafiki) oraz informacji o wydarzeniu w naszych mediach społecznościowych; umieszczenia logo (baneru?) organizacji na naszej podstronie www dedykowanej patronatom.

4. W niektórych przypadkach, zwłaszcza kiedy pojawia się możliwość szerszej współpracy, ustalenia uzgadniamy indywidualnie.

5. W ramach patronatu nie umieszczamy banerów na naszej stronie.

6. W przypadku objęcia przez MWD patronatu medialnego, Organizator zobowiązany jest do przekazania dwóch bezpłatnych zaproszeń na wydarzenie objęte patronatem lub dwóch egzemplarzy wydawnictwa objętego patronatem. 

7. W przypadku objęcia patronatem medialnym wydawnictwa (książkowego lub płytowego) oraz utworu filmowego MWD zastrzega sobie prawo do zapoznania się z treścią wydawnictwa lub utworu przed jego publikacją i rozpowszechnianiem. 

8. Zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected] Wniosek należy dostarczyć do Redakcji MWD nie później niż na 4 tygodnie przed planowaną datą wydarzenia.

9. Zgłaszający jest zobowiązany do umieszczenia logo Modlitwy w drodze (ewentualnie banera lub playera) na swojej stronie internetowej oraz na wszelkich drukowanych materiałach promujących wydarzenie. Materiały dostępne są pod adresem: modlitwawdrodze.pl/wspolpraca

 

 

Czy jesteś zainteresowany współpracą z Modlitwą w drodze? Kliknij: Współpraca