Ustawienia

Ulubione 0
23
07.2024
Święto św. Brygidy, patronki Europy J 15,1-8 
0,00 / 0,00

Partnerzy medialni

Jak mówią statystyki i świadectwa, dzięki Bogu i współpracownikom, Modlitwa w drodze stale się rozwija, a liczba słuchaczy stopniowo wzrasta. Bywa więc, że dostajemy propozycję patronowania wydarzeniom i inicjatywom, od słuchaczy, którzy utożsamiają się z MWD. Nazywamy ich naszymi przyjaciółmi. Jeśli jesteś zainteresowany patronatem medialnym MWD, zapoznaj się z regulaminem i zgłoś się do nas.


 

Radio Doxa udostępnia naszej lektorce Ewie Skrabacz studio, w którym zdalnie nagrywa dla nas rozważania. Dzięki temu nasza praca w aktualnym czasie jest nieprzerwana. 

Biblia Audio

Biblia Audio przyczyniła się do powstania Rekolekcji Ostatnie godziny JezusaDzięki producentom BA mogliśmy wykorzystać fragmenty tego wspaniałego słuchowiska. 

Ekstremalna droga krzyżowa

W związku z pandemią wirusa, tegoroczna EDK we wcześniej zaplanowanych terminach stanie się drogą w wymiarze duchowym. Prawdopodobnie będzie bardziej ekstremalna niż poprzednie zważywszy na nasze obecne ograniczenia... :) Zapraszamy do słuchania i odprawiania w domach. Posłuchaj rozważań EDK

Paczka Eko - żyj bardziej

Paczka Eko to zbiór duchowych refleksji, codziennych praktycznych zadań oraz produktów, dzięki którym doświadczysz w jaki sposób wiara i ekologia przenikają się w Twojej codzienności. To wezwanie oparte na Laudato Si papieża Franciszka. Zostaliśmy patronem medialnym tego wydarzenia. Więcej...

Zdrapka Wielkopostna 2020

W Środę Popielcową (26.02.2019) rozpocznie się VI Finał międzynarodowej akcji. Obecnie Zdrapka Wielkopostna jest największą akcją dedykowaną na okres Wielkiego Postu w Polsce. Jej przesłaniem będzie ekologia integralna. Temat nawiązuje do encykliki papieża Franciszka (Laudato Si) poświęconej tematyce ekologii i trosce o środowisko naturalne, zmiany nawyków na proekologiczne, zdrowego trybu życia, zero waste itd. Zapraszamy do nabycia zdrapki i do śledzenia akcji na: zdrapkawielkopostna.pl | FB | Instagram

Zdrapka Wielkopostna

Z serca polecamy zdrapkę, która powstała z inicjatywy wspólnoty WŻCh. Część z autorów rozważań Modlitwy w drodze należy właśnie do tego grona.
Zdrapka Wielkopostna to 40 ćwiczeń dla ducha i ciała przeznaczonych na Wielki Post, umieszczonych na papierowej planszy zakrytej zdrapką. Każdego dnia zdrapujemy pole, na którym umieszczone jest zadanie związane z trzema filarami Wielkiego Postu – postem, jałmużną i modlitwą. Wszystko w duchu rekolekcji ignacjańskich, czyli odnajdywaniu Boga „tu i teraz”. Zdrapka jest przeznaczona dla wszystkich, niezależnie od wieku, stanu i sytuacji życiowej. www | fb


 

Rekolekcje z Armią Dzieci

Rekolekcje od początku gromadzą zarówno całe rodziny: rodziców, dzieci i dziadków, jak i osoby samotne: singli, młodzież, studentów i osoby starsze. Dla wszystkich znajduje się przestrzeń do duchowego wzrostu. 
Misja Armii Dzieci to nauczyć uczestników, jak poruszać się na co dzień w darach Ducha Świętego, które każdy z nas otrzymał na swoim chrzcie świętym, a także jak być dzieckiem Ojca niebieskiego i co z tego wynika dla nas tu na ziemi w praktyce. Królestwo Niebieskie, Niebo jest na wyciągnięcie ręki. Tu i teraz. Nie pozwól się okradać. Spotkajmy się!
www.szkoladucha.pl
 

Biblia Audio

Biblia Audio przyczyniła się do powstania Rekolekcji Przewodnicy Adwentu, ponieważ dzięki ekipie BA mogliśmy wykorzystać fragmenty tego wspaniałego słuchowiska. 


 

Duchowy Prezent św. Mikołaja

Duchowy Prezent Świętego Mikołaja to akcja modlitewna, której celem jest zachęcenie rodziców do podjęcia modlitwy i duchowej walki za swoje dzieci. Deklaracja modlitwy jest Duchowym Prezentem, który rodzice wręczają swojemu dziecku w dniu 6 grudnia, we wspomnienie św. Mikołaja, biskupa, patrona dzieci i młodzieży. Za akcję odpowiada Bractwo Różańcowe Akademii Młodzieżowej. Duchowy Prezent Świętego Mikołaja ma formę pięknego obrazka z wizerunkiem św. Mikołaja. Obrazek włożony jest do kremowej koperty. Duchowe Prezenty Świętego Mikołaja organizator wysyła pocztą tradycyjną w dowolny zakątek świata. Przesyłka jest całkowicie darmowa. więcej...

Serce Dawida 24/7

W dniach 12-14 października 2018 hala EXPO XXI w Warszawie zamieni się w przestrzeń nieustannej modlitwy i słuchania Słowa Bożego. Zapraszamy Was na kolejną edycję Konferencji ekumenicznej 24/7 Serce Dawida! Głównym hasłem tego wydarzenia będą słowa: Dotknięty przez Boga, przemieniony na zawsze, posłany by zmienić świat. Od zeszłego roku towarzyszą nam także słowa zaczerpnięte z listu do Koryntian – „Przyjmę Was, będę Wam Ojcem, będziecie moimi synami i córkami” (2 Kor 6,18). Myślą przewodnią tegorocznej edycji Konferencji będzie dzieło odkupienia, które dokonało się na krzyżu przez drogocenną krew Jezusa. To właśnie Jego Śmierć i Zmartwychwstanie przyniosły nam zbawienie i usynowienie. więcej...

Do Nieba z ojcem Pio

20 września 1918 roku, św. Ojciec Pio, modląc się w chórze zakonnym przed krucyfiksem, otrzymał stygmaty – 5 ran, które nosił 50 lat – na rękach, boku i nogach. Jak obliczyli lekarze, którzy go wielokrotnie badali, z tych ran w ciągu 50 lat wypłynęło 3 400 litrów krwi. Rany krwawiły szczególnie, gdy odprawiał Mszę Świętą. W tym roku przeżywamy 100. rocznicę otrzymania stygmatów i 50-lecie śmierci Ojca Pio. Jubileusz będzie świętowany w całym Kościele. Modlitwa w Drodze zgodziła się przyjąć patronat i włączyć się w obchody tych wydarzeń. W naszej aplikacji już wkrótce pojawią się rozważania inspirowane, dotąd niepublikowanymi, listami Świętego z Pietrelciny. Więcej...

 


 

 
1. Modlitwa w Drodze może objąć swym Patronatem medialnym przedsięwzięcia i wydarzenia religijne, związane tematycznie z zakresem działalności serwisu (inicjatywy ignacjańskie i jezuickie, modlitwa, duchowość) i zgodne z misją serwisu (zob. https://modlitwawdrodze.pl/ludzie/) 

2. Modlitwa w drodze nie udziela zgody na objęcie Patronatem medialnym przedsięwzięć i wydarzeń o charakterze komercyjnym bądź reklamowym.

3. W ramach patronatu oferujemy: umieszczenie plakatu (grafiki) oraz informacji o wydarzeniu w naszych mediach społecznościowych; umieszczenia logo (baneru?) organizacji na naszej podstronie www dedykowanej patronatom.

4. W niektórych przypadkach, zwłaszcza kiedy pojawia się możliwość szerszej współpracy, ustalenia uzgadniamy indywidualnie.

5. W ramach patronatu nie umieszczamy banerów na naszej stronie.

6. W przypadku objęcia przez MWD patronatu medialnego, Organizator zobowiązany jest do przekazania dwóch bezpłatnych zaproszeń na wydarzenie objęte patronatem lub dwóch egzemplarzy wydawnictwa objętego patronatem. 

7. W przypadku objęcia patronatem medialnym wydawnictwa (książkowego lub płytowego) oraz utworu filmowego MWD zastrzega sobie prawo do zapoznania się z treścią wydawnictwa lub utworu przed jego publikacją i rozpowszechnianiem. 

8. Zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected] Wniosek należy dostarczyć do Redakcji MWD nie później niż na 4 tygodnie przed planowaną datą wydarzenia.

9. Zgłaszający jest zobowiązany do umieszczenia logo Modlitwy w drodze (ewentualnie banera lub playera) na swojej stronie internetowej oraz na wszelkich drukowanych materiałach promujących wydarzenie. Materiały dostępne są pod adresem: modlitwawdrodze.pl/wspolpraca