Dostałam namiar na Modlitwę w drodze od mojej Pani psycholog. Jestem wierząca, mniej praktykującą, z braku czasu. Modlitwa w drodze zbliża mnie do Boga każdego dnia, jest pokarmem dla mojej duszy i spokojem. Jestem niezmiernie wdzięczna losowi, że postawił na mojej drodze tak bratnią i pomocna mi „duszę". Dziękuję wszystkim którzy stoją za tą modlitwą, są Jej twórcami.

Dorota

Używam aplikacji od blisko 2 lat. Towarzyszy mi codziennie wcześnie rano jak jadę do pracy. Praktycznie od tego zaczynam dzień. Dziękuję Bogu za tą możliwości i patrzę z ufnością w nowy dzień.

Henryk

Natrafiłam na MWD w trakcie spowiedzi, mój spowiednik dał mi kartę MWD i dzięki niemu zaczęłam bardziej zgłębiać się w rozważania na temat wiary. Dziękuję, że coś takiego istnieje. Slucham modlitwy przed snem, bardzo mnie to uspokaja i dodaje otuchy. Oby więcej młodych ludzi tutaj trafiło.

Patrycja Prusak

Uczę się w 8 klasie i chcę się w nocy pomodlić, jest to idealna aplikacja na uspokojenie jak i na modlitwę. Polecam 

Franek

Słucham Ewangelii przed snem sama lub z mężem. Zamykam oczy i zapominam o wszystkim co się dzieje dookoła, a muzyka mnie uspokaja i ułatwia zasypianie.

Kinga