20
09.2021
Śś. Andrzej Kim Tae-gon i towarzysze Łk 8,16–18 
0,00 / 0,00
Napisz swoje świadectwo

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kto i gdzie oprócz Ciebie korzysta z Modlitwy w drodze? Czy słuchają jej w pociągu lub autobusie, na spacerze z psem, czy może w domu?

Napisz do nas o tym:

  • jak usłyszałeś o Modlitwie w drodze?
  • jak i gdzie używasz Modlitwy w drodze?
  • jakie masz doświadczenie związane z tą formą modlitwy?
Wyślij

Jeśli wolisz wysłać swoją opinię anonimowo, napisz o tym - uszanujemy twoją prywatność.

Podaj nam też swojego maila (nie będzie on upubliczniony), potem jeżeli będziesz chcieć, raz na jakiś czas prześlemy Ci informacje co dzieje się w społeczności Modlitwy w drodze.

Nadesłane świadectwa

Dostałam namiar na Modlitwę w drodze od mojej Pani psycholog. Jestem wierząca, mniej praktykującą, z braku czasu. Modlitwa w drodze zbliża mnie do Boga każdego dnia, jest pokarmem dla mojej duszy i spokojem. Jestem niezmiernie wdzięczna losowi, że postawił na mojej drodze tak bratnią i pomocna mi „duszę". Dziękuję wszystkim którzy stoją za tą modlitwą, są Jej twórcami.

Dorota

Używam aplikacji od blisko 2 lat. Towarzyszy mi codziennie wcześnie rano jak jadę do pracy. Praktycznie od tego zaczynam dzień. Dziękuję Bogu za tą możliwości i patrzę z ufnością w nowy dzień.

Henryk

Natrafiłam na MWD w trakcie spowiedzi, mój spowiednik dał mi kartę MWD i dzięki niemu zaczęłam bardziej zgłębiać się w rozważania na temat wiary. Dziękuję, że coś takiego istnieje. Slucham modlitwy przed snem, bardzo mnie to uspokaja i dodaje otuchy. Oby więcej młodych ludzi tutaj trafiło.

Patrycja Prusak

Uczę się w 8 klasie i chcę się w nocy pomodlić, jest to idealna aplikacja na uspokojenie jak i na modlitwę. Polecam

Franek

Słucham Ewangelii przed snem sama lub z mężem. Zamykam oczy i zapominam o wszystkim co się dzieje dookoła, a muzyka mnie uspokaja i ułatwia zasypianie.

Kinga