01
10.2023
XXVI niedziela zwykła Mt 21,28–32
0,00 / 0,00
Napisz swoje świadectwo

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kto i gdzie oprócz Ciebie korzysta z Modlitwy w drodze? Czy słuchają jej w pociągu lub autobusie, na spacerze z psem, czy może w domu?

Napisz do nas o tym:

  • jak usłyszałeś o Modlitwie w drodze?
  • jak i gdzie używasz Modlitwy w drodze?
  • jakie masz doświadczenie związane z tą formą modlitwy?
Wyślij

Jeśli wolisz wysłać swoją opinię anonimowo, napisz o tym - uszanujemy twoją prywatność.

Podaj nam też swojego maila (nie będzie on upubliczniony), potem jeżeli będziesz chcieć, raz na jakiś czas prześlemy Ci informacje co dzieje się w społeczności Modlitwy w drodze.

Nadesłane świadectwa

O Waszej aplikacji dowiedziałam się w 2017 roku. Po moim nawróceniu. To był początek mojej przygody z wiarą, mój powrót do kościoła. Koleżanka powiedziała mi wtedy: Iza, musisz słuchać słowa Bożego, bo bez tego bardzo szybko zaczniesz się cofać. I powiedziała mi o Waszej aplikacji. I słuchałam codziennie, do dziś staram się to robić. I pomimo przeciwnosci losu trwam na drodze wiary. I to dzięki Słowu Bożemu, ale również dzięki Waszym rozważaniom, które pozwalają lepiej je rozumieć. Nie potrafię nawet podziękować. Dziękuję za Wasze wspaniałe dzieło, za całą oprawę, za te piękne głosy, żeński i męski, za podkład muzyczny. Gdyby ktoś z Was miał wątpliwości, to powiem tyle, że po prostu jesteście mi potrzebni. I jakbym mogła to bym Was bardzo mocno wyściskała :) Serdeczne Bóg zapłać.

Iza

Już od kilku Lat, Pomaga: Mi "na Co dzień".

Marko

Dziękuję wam z całego serca za to co robicie. Za to, że możemy słuchać tego kanału. Stało się tą moją codziennością od dwóch lat. Czasami jest żal, że to za krótko trwało, chciałby człowiek więcej. Modlitwa w drodze + 5cio minutowa modlitwa poranna z kanałem „ku Bogu", to zestaw obowiązkowy dla mnie, piękny zestaw, bez którego nie sposób rozpocząć dzień, one się nawzajem uzupełniają. Bóg zapłać

Paweł

Słucham od niedawna i czekam codziennie na kolejny ranek, aby zacząć dzień z Wami. Pozdrawiam serdecznie

Zdzisława

Jest coś wyjątkowego, kiedy rano po przebudzeniu mogę sobie posłuchać, i zaznaczam, że preferuję podklad muzyczny spokojny, zachęcający do przemyśleń. Pozdrawiam. Na codzień korzystam z waszej świetnej aplikacji

Łukasz