02
10.2022
XXVII niedziela zw. Łk 17,5-10
0,00 / 0,00
Napisz swoje świadectwo

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kto i gdzie oprócz Ciebie korzysta z Modlitwy w drodze? Czy słuchają jej w pociągu lub autobusie, na spacerze z psem, czy może w domu?

Napisz do nas o tym:

  • jak usłyszałeś o Modlitwie w drodze?
  • jak i gdzie używasz Modlitwy w drodze?
  • jakie masz doświadczenie związane z tą formą modlitwy?
Wyślij

Jeśli wolisz wysłać swoją opinię anonimowo, napisz o tym - uszanujemy twoją prywatność.

Podaj nam też swojego maila (nie będzie on upubliczniony), potem jeżeli będziesz chcieć, raz na jakiś czas prześlemy Ci informacje co dzieje się w społeczności Modlitwy w drodze.

Nadesłane świadectwa

O "Modlitwie w drodze" słyszałam dużo, ale jakoś nie było mi po drodze z tym. Usłyszałam kolejny raz na kazaniu w niedzielę słowa Bożego od mojego proboszcza, potraktowałam to jako zachętę. Stwierdziłam, że to będzie super pomysł i może jednak warto. Aplikacje ściągnęłam i korzystam nadal. Codzienna medytacja nad Ewangelią daje mi dużo do myślenia, zauważam co powinnam naprawić w mojej relacji z Jezusem. Te medytacje dają mi pokój serca, Ewangelia dociera do mnie i zaczynam żyć Ewangelią, staram się wprowadzać usłyszany tekst Ewangelii w życie. Rozważania są mocne i bardzo życiowe. Naprawdę bardzo mi to pomaga w relacji z Jezusem i pomaga zrozumieć to co Jezus chce mi przekazać poprzez konkretny fragment.

Ania

Nie pamietam jak usłyszałem o Modlitwie w drodze. Słucham / czytam w czasie przeznaczonym na modlitwę, w różnych porach dnia , nie zawsze o tej samej porze. Aplikacja bardzo porządkuje rytuał modlitwy i wpisuje go w poszczególne czytania roku liturgicznego. Warto się zaangażować :)

Marcin

Modlitwę w drodze znalazłem w listopadzie 2016, od tamtej pory do dziś codziennie towarzyszy mi modlitwa w mojej drodze, dzięki niej przestałem słuchać rad bliskich i zacząłem żyć po swojemu, w 2017 roku była ze mną w drodze po Europie gdzie udało mi się zdobyć obfite dary, a zawsze bałem się wyjazdu w celach zarobkowych lub mi je odradzano, w 2018 roku pomogła mi zwalczyć lęk przed narodzinami mojej Córki i dzięki wyjazdowi za granicę mogłem kupić mieszkanie, w 2019 roku pomogła mi w zmianie branży, w której do dziś jestem, która przynosi mi dary kilkunastokrotne większe niż w 2016, za każdym razem kiedy była Ewangelia "...wstań weź swoje łoże i idź za mną..." podejmowałem bardzo trudne życiowe decyzje i szedłem za Nim, do dziś w chwilach zwątpienia modlitwa przynosi mi ukojenie i pokój duszy, a także jest kierunkowskazem w którą stronę podążać kiedy mam wątpliwości. Dzięki codziennym rozważaniom uzyskałem pewność siebie, której brakowało mi całe życie. Dziękuję za to, że jesteście, bo dzięki Wam jestem bliżej Boga.

Bartosz

Usłyszałem o MWD w lipcu 2015 r. Od tamtej pory co dzień słucham aplikacji w czasie jazdy do pracy. Słucham nie tylko modlitwy ale również koronki śpiewanej, którą uważam za super modlitwę, w super wersji. Forma modlitwy jest ekstra. Polecam MWD znajomym i będzie nas coraz więcej. Dzięki modlitwie inaczej podchodzę do pewnych spraw życiowych i do samego życia.

marcin

Dostałam namiar na Modlitwę w drodze od mojej Pani psycholog. Jestem wierząca, mniej praktykującą, z braku czasu. Modlitwa w drodze zbliża mnie do Boga każdego dnia, jest pokarmem dla mojej duszy i spokojem. Jestem niezmiernie wdzięczna losowi, że postawił na mojej drodze tak bratnią i pomocna mi „duszę". Dziękuję wszystkim którzy stoją za tą modlitwą, są Jej twórcami.

Dorota