02
10.2022
XXVII niedziela zw. Łk 17,5-10
0,00 / 0,00

Co nowego?

Jakie akcje planujemy? Jakie zmiany zaszły na stronie www? W tej sekcji wrzucamy aktualne informacje na temat nowych działań Modlitwy w drodze. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i wcześniej, zapisz się na newslettera. Formularz znajduje się poniżej.

Różaniec Śpiewany na nowo: Część radosna (pielgrzymkowa)
01.10.2022
Różaniec Śpiewany na nowo: Część radosna (pielgrzymkowa)

Dzisiaj wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, więc promujemy tę modlitwę i mamy dla Was coś specjalnego: od dziś możecie posłuchać 4 różnych, nowych aranżacji różańca śpiewanego, które opracował Mateusz Banasiuk wraz z gronem wspaniałych warszawskich muzyków. W części radosnej utrzymanej w klimacie muzyki pielgrzymkowej usłyszymy Marię Sułecką oraz Mateusza Banasiuka i Macieja Banasiuka. 

Rekolekcje z o. Pio
21.09.2022
Rekolekcje z o. Pio

Dzięki ojcom Kapucynom mogliśmy wykorzystać niepublikowane w Polsce listy o. Pio do córki duchowej Raffaeliny Cerase. Na ich podstawie stworzyliśmy rekolekcje. Tytuł wziął się z homilii papieża Jana Pawła II, który próbując opisać życie o. Pio, mówił, że był to człowiek, który proponował świętość tym, którzy do niego przychodzili. My też proponujemy Wam świętość: wspólnie z ojcem Pio zapraszamy na 12 odcinków rekolekcji.
 

Litania loretańska
09.05.2022
Litania loretańska

W maju zachęcamy do modlitwy Litanią loretańską. Wykonanie Kasi i Joachima zachwyca.

Jezus daje nam zbawienie
10.04.2022
Jezus daje nam zbawienie

Już w Niedzielę Palmową 10 kwietnia o 9:00 odbędzie się premiera utworu "Jezus daje nam zbawienie" w wykonaniu Mateusza Banasiuka i Marty Dywickiej. Utwór zamyka wielkopostną serię "Chrześcijańska transformacja". 

Litania za Ukrainę
06.04.2022
Litania za Ukrainę

"Matko schodzących do schronów, Królowo zburzonych cerkwi, O Pani drżących ze strachu i zimna - Módl się za nami" Zapraszamy do wspólnej modlitwy pieśnią stworzoną przez naszych zaprzyjaźnionych artystów. Dostępne są słowa ukraińskie i angielskie litanii.