14
08.2022
XX niedziela zwykła Łk 12,49–53
0,00 / 0,00

Co nowego?

Jakie akcje planujemy? Jakie zmiany zaszły na stronie www? W tej sekcji wrzucamy aktualne informacje na temat nowych działań Modlitwy w drodze. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i wcześniej, zapisz się na newslettera. Formularz znajduje się poniżej.

Litania loretańska
09.05.2022
Litania loretańska

W maju zachęcamy do modlitwy Litanią loretańską. Wykonanie Kasi i Joachima zachwyca.

Jezus daje nam zbawienie
10.04.2022
Jezus daje nam zbawienie

Już w Niedzielę Palmową 10 kwietnia o 9:00 odbędzie się premiera utworu "Jezus daje nam zbawienie" w wykonaniu Mateusza Banasiuka i Marty Dywickiej. Utwór zamyka wielkopostną serię "Chrześcijańska transformacja". 

Litania za Ukrainę
06.04.2022
Litania za Ukrainę

"Matko schodzących do schronów, Królowo zburzonych cerkwi, O Pani drżących ze strachu i zimna - Módl się za nami" Zapraszamy do wspólnej modlitwy pieśnią stworzoną przez naszych zaprzyjaźnionych artystów. Dostępne są słowa ukraińskie i angielskie litanii.

"Matka, która pod krzyżem stała" w nowej aranżacji!
25.03.2022
"Matka, która pod krzyżem stała" w nowej aranżacji!

Zapraszamy do posłuchania znanej pieśni w wykonaniu Marty Dywickiej i Mateusza Banasiuka. To drugi z trzech wielkopostnych utworów z serii "Chrześcijańska transformacja", którą duet przygotował na Wielki Post. I jesteśmy przejęci! :)

Modlitwa o pokój dla Ukrainy
02.03.2022
Modlitwa o pokój dla Ukrainy

Ta modlitwa została przygotowana wspólnie z zespołami „Modlitwy w drodze”, działającymi w innych krajach, do wspólnej modlitwy przy tej okazji. Osoby posługujące się językiem angielskim, francuskim, portugalskim, hiszpańskim, arabskim, holenderskim... użyją tych samych słów, aby prosić o pokój".