Ustawienia

Ulubione 0
23
02.2024
Bł. Stefan Wincenty Frelichowski Mt 5,20-26 
0,00 / 0,00

Co nowego?

Jakie akcje planujemy? Jakie zmiany zaszły na stronie www? W tej sekcji wrzucamy aktualne informacje na temat nowych działań Modlitwy w drodze. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i wcześniej, zapisz się na newslettera. Formularz znajduje się poniżej.

Droga Krzyżowa: Będą patrzeć na tego, którego przebili
Nowość 15.02.2024
Droga Krzyżowa: Będą patrzeć na tego, którego przebili

Droga Krzyżowa z rozważaniami napisanymi przez o. Przemysława Wysogląda SJ. Aranżację przygotował Dominik Dubiel SJ. Śpiew w wykonaniu Rafała Maciejewskiego, a gra na lirze korbowej w wykonaniu Marii Klich.

Hiobowa modlitwa
Nowość 13.02.2024
Hiobowa modlitwa

W odpowiedzi na apel papieża Franciszka, Konferencja Episkopatu Polski ustanowiła pierwszy piątek Wielkiego Postu Dniem modlitwy i solidarności z Osobami Skrzywdzonymi wykorzystaniem seksualnym. Zapraszamy do wspólnej modlitwy utworem, z którego słowa pochodzą z księgi Hioba oraz Psalmu 51.

Wielki Post z The Chosen
12.02.2024
Wielki Post z The Chosen

"Wielki Post z The Chosen" to propozycja krótkich wielkopostnych rozważań opartych o fragmenty serialu przygotowanych specjalnie dla was na Środę Popielcową i każdą niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy wraz z Ewą Bartosiewicz i Mateuszem Odachowskim SJ.

Rekolekcje WŻCh w życiu codziennym
Nowość 06.02.2024
Rekolekcje WŻCh w życiu codziennym

Zapraszamy na Rekolekcje w życiu codziennym. To forma, która nawiązuje do Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego Loyoli, czyli rekolekcji ignacjańskich. 

Ignacjański rachunek sumienia: wdzięczność
12.01.2024
Ignacjański rachunek sumienia: wdzięczność

„Dla świętego Ignacego wdzięczność była jedną z najwyższych cnót. W gruncie rzeczy uważał niewdzięczność za korzeń wszelkiego grzechu. I jest to zrozumiałe: grzech zasadniczo polega na złym użyciu darów udzielonych nam przez Boga..." Opracowanie: Mark E. Thibodeaux SJ. Czytaj dalej...