29
05.2023
Święto NMP Matki Kościoła J 19,25-27
0,00 / 0,00

Co nowego?

Jakie akcje planujemy? Jakie zmiany zaszły na stronie www? W tej sekcji wrzucamy aktualne informacje na temat nowych działań Modlitwy w drodze. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i wcześniej, zapisz się na newslettera. Formularz znajduje się poniżej.

Litania loretańska
02.05.2023
Litania loretańska

W maju zachęcamy do modlitwy Litanią loretańską. Wykonanie Kasi i Joachima zachwyca.

Chwalcie łąki umajone
01.05.2023
Chwalcie łąki umajone

Zapraszamy do modlitwy majówkową pieśnią!

Apel Jasnogórski
30.04.2023
Apel Jasnogórski

Apel jasnogórski, to wieczorna modlitwa skierowana do Matki Bożej. Na życzenie naszych słuchaczy poprosiliśmy zaprzyjaźnionych muzyków – Kasię Bogusz, Tomasza Pawlaka, Mateusza Frankiewicza, Dominika Dubiela SJ – aby przygotowali unikalną aranżację. Owocnej modlitwy!

ALLELUJA!
08.04.2023
ALLELUJA!

Jesteśmy przekonani, że Jezus na zawsze zerwał kajdany strachu, zwyciężył śmierć i przyniósł ludziom wolność. Już nie ma potępienia i oddzielenia od dobrego Boga, jest natomiast łaska przebaczenia, niekończące się miłosierdzie i niegasnąca nadzieja! Niech w te Święta Wielkanocne słowa „Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam” (J 20,21) wybrzmią w nas z pierwotną mocą! Niech Duch Święty obdarzy nas odwagą i mądrością, byśmy mogli pełni wiary głosić to, że Chrystus żyje!

Ty pójdź za mną!
07.04.2023
Ty pójdź za mną!

Piotr usłyszał te słowa od Chrystusa jako swego rodzaju przyganę. Nie rozpraszaj się! Nie daj się zwieść! Bądź wierny temu, co tobie pisane! Bowiem wiele razy się zdarza, że chcemy pójść za Chrystusem, wypełniać nasze powołanie, zrealizować Boży plan wobec naszego życia, ale uzależniamy to od wielu rzeczy: rodziny, rówieśników, duchownych, sytuacji na świecie. Dzisiaj Chrystus mówi do każdego z nas: Ty pójdź za Mną! 
Projekt stworzyliśmy we współpracy z Biblią Audio.