01
10.2023
XXVI niedziela zwykła Mt 21,28–32
0,00 / 0,00

Co nowego?

Jakie akcje planujemy? Jakie zmiany zaszły na stronie www? W tej sekcji wrzucamy aktualne informacje na temat nowych działań Modlitwy w drodze. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i wcześniej, zapisz się na newslettera. Formularz znajduje się poniżej.

Rekolekcje z o. Pio
04.09.2023
Rekolekcje z o. Pio

Dzięki ojcom Kapucynom mogliśmy wykorzystać niepublikowane w Polsce listy o. Pio do córki duchowej Raffaeliny Cerase. Na ich podstawie stworzyliśmy rekolekcje. Tytuł wziął się z homilii papieża Jana Pawła II, który próbując opisać życie o. Pio, mówił, że był to człowiek, który proponował świętość tym, którzy do niego przychodzili. My też proponujemy Wam świętość: wspólnie z ojcem Pio zapraszamy na 12 odcinków rekolekcji.
 

Krzyżu Święty
03.09.2023
Krzyżu Święty

Utwór “Krzyżu Święty” w swojej tradycji znalazł wiele interpretacji oraz aranżacji. Mateusz Banasiuk postanowił znaleźć minimalistyczny skład, który za pomocą środków muzycznych przeniesie słuchacza do czasów Chrystusa i pozwoli mu doświadczyć obrazu przybijanych gwoździ, emocji związanych z przyjmowaniem cierpienia przez Jezusa oraz klimatu Ogrodu Oliwnego i Golgoty.

Mysterium de angelis - koncert o aniołach
31.08.2023
Mysterium de angelis - koncert o aniołach

Koncert zespołu wokalnego „4/4" odbył się 30 sierpnia 2022 roku w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie. Zapraszamy do słuchania. Mamy nadzieję, że problemy techniczne, które przydarzyły się podczas nagraniania nie utrudnią bardzo słuchania :) 

Apel Jasnogórski
02.08.2023
Apel Jasnogórski

Apel jasnogórski, to wieczorna modlitwa skierowana do Matki Bożej. Na życzenie naszych słuchaczy poprosiliśmy zaprzyjaźnionych muzyków – Kasię Bogusz, Tomasza Pawlaka, Mateusza Frankiewicza, Dominika Dubiela SJ – aby przygotowali unikalną aranżację. Owocnej modlitwy!

Pracujemy nad podsumowaniem ankiety
Nowość 01.08.2023
Pracujemy nad podsumowaniem ankiety

Dajemy znać, że zebraliśmy 2605 odpowiedzi! Tymczasem za cel stawialiśmy sobie minimum 1000... Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili ankietę za podzielenie się opinią, zwrócenie uwagi na pewne kwestie, za motywujące słowa :)
Teraz potrzebujemy trochę czasu na podsumowywanie wyników. Podzielimy się wnioskami za jakiś czas.