19
10.2021
Bł. Jerzy Popiełuszko Łk 12,35-38 
0,00 / 0,00

Co nowego?

Jakie akcje planujemy? Jakie zmiany zaszły na stronie www? W tej sekcji wrzucamy aktualne informacje na temat nowych działań Modlitwy w drodze. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i wcześniej, zapisz się na newslettera. Formularz znajduje się poniżej.

Patroni października
Nowość
Patroni października

Zapraszamy do zapoznania się ze świętymi października.

Rekolekcje z o. Pio
Nowość
Rekolekcje z o. Pio

Dzięki ojcom Kapucynom mogliśmy wykorzystać niepublikowane w Polsce listy o. Pio do córki duchowej Raffaeliny Cerase. Na ich podstawie stworzyliśmy rekolekcje. Tytuł wziął się z homilii papieża Jana Pawła II, który próbując opisać życie o. Pio, mówił, że był to człowiek, który proponował świętość tym, którzy do niego przychodzili. My też proponujemy Wam świętość: wspólnie z ojcem Pio zapraszamy na 12 odcinków rekolekcji.

Patroni czerwca
Nowość
Patroni czerwca

Chciałbym żyć dobrze! Chcę pozostawić po sobie dobry ślad w życiu innych ludzi! Ale jak tego dokonać? Gdzie znaleźć inspirację i środowisko, które by mi pomogło chcieć dużo i sięgać po to, co dalej i więcej? Mamy potężnych orędowników. Ich życie i doświadczenia to kopalnia inspiracji i rzeczywistej duchowej energii na codzienną wędrówkę człowieka. Modlitwa w drodze codziennie prezentuje „Patrona dnia”, którego postać jest wpisana do katolickiego kalendarza liturgicznego. Posłuchaj tych opowieści, podziwiaj postacie twoich orędowników i daj się pociągnąć do dobra. Naprawdę warto! (o. Paweł Kosiński SJ).

Majowe w domu o 17:00!
Nowość
Majowe w domu o 17:00!

Razem z naszymi przyjaciółmi: Justyną Łokcik, Dominikiem Dubielem SJ, Kasią Bogusz, Marią Klich, i Mateuszem Banasiukiem chcemy zaprosić Was do wspólnych nabożeństw majowych. Zaprosiliśmy również Kasię Blat, Wojciecha Sznyk OP ze Scholi Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego, Cordiana Szwarc OFM i Przemysława Kleczkowskiego, którzy przyłaczyli się do akcji. Ponadto usłyszycie Jezuitów z różnych stron świata. Majowe transmitowane są na naszym koncie Facebook przez cały maj codziennie o 17:00, każdego dnia z domu innego artysty. Aby obejrzeć kliknij w link, który przeniesie cię do działu „Filmy" naszej strony na Facebook! #majowewdomu. Klik do naszego fanpage'a Facebook

Chwalcie łąki
Nowość
Chwalcie łąki

Prezentujemy Wam pieśń „Chwalcie łąki umajone" nagraną przez naszych przyjaciół, z którymi mogliście modlić się podczas nabożeństwa #majowewdomu.