23
03.2023
Św. Turybiusz z Mogrovejo J 5,31-47
0,00 / 0,00

Co nowego?

Jakie akcje planujemy? Jakie zmiany zaszły na stronie www? W tej sekcji wrzucamy aktualne informacje na temat nowych działań Modlitwy w drodze. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i wcześniej, zapisz się na newslettera. Formularz znajduje się poniżej.

Krzyżu Święty
22.03.2023
Krzyżu Święty

Utwór “Krzyżu Święty” w swojej tradycji znalazł wiele interpretacji oraz aranżacji. Mateusz Banasiuk postanowił znaleźć minimalistyczny skład, który za pomocą środków muzycznych przeniesie słuchacza do czasów Chrystusa i pozwoli mu doświadczyć obrazu przybijanych gwoździ, emocji związanych z przyjmowaniem cierpienia przez Jezusa oraz klimatu Ogrodu Oliwnego i Golgoty.

Gorzkie żale jazz
21.03.2023
Gorzkie żale jazz

Dzięki krakowskim muzykom Harmony Trejo przedstawiamy Wam Gorzkie żale w etnojazzowym klimacie. Projekt “Gorzkie Żale” jest próbą przeniesienia barokowych melodii nabożeństwa Gorzkich Żali na grunt muzyki improwizowanej. Efektem jest album “Gorzkie Żale”, który jest zwieńczeniem pracy nad tym wyjątkowym dla kultury polskiej nabożeństwem.

Wielkopostny Kącik dla dzieci
20.03.2023
Wielkopostny Kącik dla dzieci

Czy wiesz, że dzieci niezależnie ile mają lat, posiadają świat duchowy? Jak pomóc im poznać Boga? W każdą niedzielę Wielkiego Postu i podczas Triduum Paschalnego mamy dla Was wyjątkowe rekolekcje, przeznaczone dla dzieci i ich opiekunów. Rozważania przygotowała w 2018 Maja Komasińska-Moller, autorka bloga "Chrześcijańska Mama".

Medytacje o 4 kobietach
08.03.2023
Medytacje o 4 kobietach

Specjalnie na dzień kobiet 4 medytacje pochodzące z audiobooka "Kobiety - między miłością a zdradą" autorstwa o. Stanisława Biela SJ i o. Krzysztofa Biela SJ.

Droga Krzyżowa o. Stanisław Biela SJ
20.02.2023
Droga Krzyżowa o. Stanisław Biela SJ

Zapraszamy do słuchania Drogi krzyżowej napisanej przez o. Stanisława Biela SJ.