Jezus daje nam zbawienie
Jezus daje nam zbawienie
0,00 / 0,00
Jezus daje nam zbawienie

Jezus daje nam zbawienie

Przyzwyczajono nas do patrzenia na siebie, do zaglądania w kartotekę swoich osiągnięć, a także do czynienia dużej kariery w świecie. W międzyczasie nie raz doświadczyliśmy trudności w określeniu swojej tożsamości, boksowania się z rzeczywistością i deadline’ami. W takich chwilach Bóg przypomina nam, że to w Jego Synu możemy znaleźć ukojenie. Zbawienie dokonało się poprzez Jego cierpienie i poświęcenie, więc nie musimy co chwila udowadniać sobie, że jesteśmy panami swojego życia. Im dalej brniemy w kierunku samoocalenia, tym coraz bardziej frustrujemy się, że nie jesteśmy w stanie sprostać swoim oczekiwaniom. Tymczasem Jezus mówi, że możemy w nim odnaleźć to, czego tak naprawdę szukamy: pokoju, Łaski, miłości, spełnienia marzenia wiecznej bliskości z Bogiem…
Zapraszamy Was do przeżycia z nami i wypowiedzenia tej deklaracji, w której chcemy uwielbić naszego Pana i Zbawiciela, który przez swoją śmierć i zmartwychwstanie zarezerwował nam miejsce w Niebie!

 

Jezus daje nam zbawienie
0,00 / 0,00

CHRZEŚCIJAŃSKA TRANSFORMACJA

W zabieganym świecie czasami trudno o przystanięcie na chwilę i zastanowienie się dokąd biegniemy. Żyjemy projektami, które pochłaniają nasze życia, stanowią postawę naszych wyobrażeń oraz oczekiwań stawianym naszym współpracownikom, rodzinom, czy partnerom.
Jednakże bycie chrześcijaninem, to bycie z Chrystusem.  Od samego początku to przywilej bycia ochrzczonym, byciem jednym z członków Najświętszego Ciała Chrystusa. A historia zbawienia nie jest projektem.

Bóg zesłał swojego Syna aby zmienić porządek tego świata. Dokonał transformacji polegającej na odwróceniu procesu składania ofiary. Tak jak na początku składano ofiary Bogu, tak teraz - dzięki Chrystusowi - to Bóg stał się ofiarą, którą składa w naszych sercach. Dzięki zmartwychwstaniu jesteśmy świadkami tego, jak Bóg potrafi obrócić sytuację o 180 stopni i dać przykład każdemu człowiekowi, że przemiana z Nim jest możliwa.

Oddajemy Wam 3 znane pieśni na Wielki Post, które są naszą interpretacją Bożej transformacji. Nie skupiamy się w nich na przeżywaniu smutku, lęku przed ciemną doliną, lecz jesteśmy uczestnikami przemiany. Usłyszycie w tych aranżacjach wiele elementów, które na co dzień nie są w nich zawarte. Mamy nadzieję, że Bóg będzie działał zarówno w waszych sercach, jak i w waszych myślach, prowadząc Was z pomocą narzędzi słowno-muzycznych. Miejcie dobry czas! 
Mateusz Banasiuk i Marta Dywicka

Wykonanie

Marta Dywicka (wokal)
Mateusz Banasiuk (piano)

Muzyka i tekst

Maciej Ewertowski

Aranżacja, nagranie, mix, produkcja muzyczna:

Mateusz Banasiuk

Produkcja wideo

Michał Przybysz

Nagranie zarejestrowano w studiu wokalnym: Voice Progress