Ustawienia

Ulubione 0
17
07.2024
Św. Aleksy Mt 11,25–27
0,00 / 0,00
Napisz swoje świadectwo

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kto i gdzie oprócz Ciebie korzysta z Modlitwy w drodze? Czy słuchają jej w pociągu lub autobusie, na spacerze z psem, czy może w domu?

Napisz do nas o tym:

  • jak usłyszałeś o Modlitwie w drodze?
  • jak i gdzie używasz Modlitwy w drodze?
  • jakie masz doświadczenie związane z tą formą modlitwy?
Wyślij

Jeśli wolisz wysłać swoją opinię anonimowo, napisz o tym - uszanujemy twoją prywatność.

Podaj nam też swojego maila (nie będzie on upubliczniony), potem jeżeli będziesz chcieć, raz na jakiś czas prześlemy Ci informacje co dzieje się w społeczności Modlitwy w drodze.

Nadesłane świadectwa

Dziękuję całemu zespołowi Modlitwy w Drodze, za tak piękne rozważania słów Ewangelii, które czytane i rozważane tak cudnymi i ciepłymi głosami prowadzących i oprawione delikatną muzyką, sprawiają dodatkowo, że człowiek jeszcze bardziej jest blisko Boga. Bóg zapłać, niech dobry nasz Ojciec w niebie we wszystkim Wam błogosławi. Amen️

T.

Dziękuję, bardzo praktyczna!

G.

Staram się polecać również innym. Dziękuję za waszą pracę, dziękuję, że stworzyliście taki podcast. Poleciła mi go koleżanka. Bardzo piękne są te rozważania, przy niektórych płaczę, niektóre wzbudzają we mnie wspomnienia z przeszłości. Wpadam w refleksję. Bardzo pięknie to jest nagrane, ze zrozumieniem, prostymi słowami i wszystko jest jasne. Bardzo się cieszę, że jest taka aplikacja, słucham ją codziennie.

ia auneR

Jestem bezgranicznie poruszony.To bardzo piękna forma katechezy . Czytanie z 25 marca 2024 - Pożegnanie Łazarza, Marty i Maryii Magdaleny wzrusza mnie za każdym razem dogłębnie i wyzwala najintymniejsze uczucia. Wyśmienita, pełna delikatności oprawa muzyczna i vokalna. Bardzo dojrzale i poruszające komentarze. ……Czekam na was każdego ranka i kocham was …. Znalazłem was (przypadkiem?) w YouTube. Zacząłem od słuchania Radia Maryja, Radia Jasna Góra później Czytanie Na Dziś -Mateusz.pl i tak oto zostalem skierowany na WAS. Mam juz 60 lat i cały czas uczę sie jak wierzyć i każdy dzień dowodzi jaki jestem bezsilny i grzeszny….

Leszek - dodatek

Słucham przed pracą, przed podróżą. Ciekawe doświadczenie. Jestem z MWD od dawna, rozważania ciągle zaskakują.

Ania