Modlitwę w drodze zainstalowała mi znajoma twierdząc że to ŚWIETNA Aplikacja ja nie do końca w to wierzyłam. Lecz dzisiaj po dwuipółletnim rozważaniu dzień w dzień jestem tego samego zdania. Modlitwa w drodze daje Mi wewnętrzny spokój i wyciszenie oraz pokazuje jakimi torami właściwie podążać. Wielkie Bóg Zapłać

Gosia

Wiele radości daje mi słuchanie fragmentów Pisma i rozważań. W większości sytuacji odnoszę wrażenie, jakby każde czytanie odnosiło się do mnie bezpośrednio. Jestem ciekaw jakie czytanie będzie czytaniem ostatnim. 

Jacek

Zupełnie przypadkowo albo i nie natknąłem się na modlitwę w internecie. Jestem jej fanem od kilku miesięcy. Pomogła i pomaga mi w mojej nieciekawej sytuacji rodzinnej, wyciszyć się , przemyśleć, przewartościować moje życie. Zmieniły się moje priorytety życiowe. Czuję, że się zmieniam na lepsze. Bóg zapłać za to moje lekarstwo na zbolałą duszą i za nadzieję. 

Andrzej

Ta modlitwa uświadamia mi, że Słowo Boże jest żywe, prawdziwe. Dziękuję za spotkanie z Bogiem w tej modlitwie, za wszystkie refleksje i za wszystkie wysłuchane modlitwy, dziękuję Ci Panie.
Pati 

Pati

Szczęść Boże, aktualnie przebywam w Niemczech. Modlitwa w drodze towarzyszy mi chyba od 4 lat Należę do Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Teraz pewnie już jako sympatyk, od roku blisko nie uczęszczam na spotkania. Właśnie na stronie wspólnoty znalazłam Modlitwę w drodze. Wielu znajomym poleciłam, ale najbardziej cieszy mnie ze moja dorosła córka się wciągnęła. Teraz na obczyźnie zanim podejmę pracę, modlę się słuchając Modlitwy w drodze, daje mi to siły na cały dzień. Nie wyobrażam sobie teraz dnia bez słuchania Słowa Bożego i rozważania. Przyznam, że jestem niepokorna i prosiłam o muzykę taka która daje siły. Wiem są różne gusta muzyczne, ale pewnie piękne niektóre dni mnie zniechęcały. Poczułam się częścią społeczności Modlitwy w drodze i napisałam o tym co mnie boli. Dziękuje Panu ,ze jesteście.

Daniela