Piękna strona poświęcona modlitwie, słucham jej od niedawna, bardzo pomaga mi w wyciszeniu się, odnajdywaniu w treści ewangelii zawsze czegoś nowego, przybliżaniu się do Boga i konfrontacji relacji z Nim. Jestem wdzięczna twórcom tej strony, że mogę w każdej chwili dnia zajrzeć do "modlitwy w drodze".

Ewa Maria

Aplikację zainstalował mi mój syn Ernest na telefonie komórkowym, dzięki temu mogłam w drodze do pracy słuchać rozważań. Przepiękne rozpoczęcie każdego dnia. Polecam gorąco. Dziękuję że jesteście. Szczęść Boże i proszę o modlitwę. Potrzebujemy silnej rodziny i trzeźwości w narodzie. dziękuję Panu Bogu i Najświętszej Mateńce za wszystkie łaski

Gosia

Dziś miałam dzień pełen myśli. Samej mi to bardzo przeszkadzało, modlitwa dziś to wielka trudność. A kiedy zaczęłam słuchać dzisiejszych rozważań, to moja modlitwa szybko skierowała się ku Bogu dzięki słowom pieśni: "Pokorny tak, że jedna moja myśl Zasłania Ciebie". Wtedy moje myśli odpłynęły i został On. Dziękuję Bogu i Wam.

Renata

Jestem żołnierzem. Dzisiaj kończę półroczną misję na Bliskim Wschodzie. Nie zawsze miałem tu możliwość uczestniczyć choćby w niedzielnej Eucharystii, ale brak uzupełniałem przez cały ten czas słuchaniem rozważań modlitwy w drodze. W tych realiach miało to dla mnie wielkie znaczenie, bo trudnych chwil nie brakowało. Rozważania te stały się stałą częścią mojego dnia i tak zostanie, bo dzięki nim moje życie staje się lepsze. Dziękuję Wam za trud tworzenia tego Dzieła i życzę wiele satysfakcji oraz błogosławieństwa. Dziękuję przede wszystkim Bogu, naszemu Bogu, w Trójcy Jedynemu, za wszystko czym nas obdarza i za to, jak nas prowadzi.

Stanisław

Dzisiaj trafiłam na "Modlitwę w drodze ", przez przypadek szukając godzin spowiedzi na stronie Bazyliki. Od rana zamartwiałam się o sprawy przyziemne, pękające fundamenty w domu, duże koszta naprawy itd. Ewangelia według Mateusza na dzień dzisiejszy (4 lipca) podbudowała mnie na duchu. Dziękuję za obecność i Bóg zapłać :) Pozdrawiam i bardzo proszę o modlitwę.

Aneta