Jestem żołnierzem. Dzisiaj kończę półroczną misję na Bliskim Wschodzie. Nie zawsze miałem tu możliwość uczestniczyć choćby w niedzielnej Eucharystii, ale brak uzupełniałem przez cały ten czas słuchaniem rozważań modlitwy w drodze. W tych realiach miało to dla mnie wielkie znaczenie, bo trudnych chwil nie brakowało. Rozważania te stały się stałą częścią mojego dnia i tak zostanie, bo dzięki nim moje życie staje się lepsze. Dziękuję Wam za trud tworzenia tego Dzieła i życzę wiele satysfakcji oraz błogosławieństwa. Dziękuję przede wszystkim Bogu, naszemu Bogu, w Trójcy Jedynemu, za wszystko czym nas obdarza i za to, jak nas prowadzi.

Stanisław

Dzisiaj trafiłam na "Modlitwę w drodze ", przez przypadek szukając godzin spowiedzi na stronie Bazyliki. Od rana zamartwiałam się o sprawy przyziemne, pękające fundamenty w domu, duże koszta naprawy itd. Ewangelia według Mateusza na dzień dzisiejszy (4 lipca) podbudowała mnie na duchu. Dziękuję za obecność i Bóg zapłać :) Pozdrawiam i bardzo proszę o modlitwę.

Aneta

O aplikacji Modlitwa w drodze opowiedziała mi pacjentka z którą leżałam na jednej sali w szpitalu. O jakże bardzo mi się to spodobało...będę teraz częściej ze Słowem Bożym przekazywanym w jasny sposób i z piękną muzyką w tle. Dziękuję że jesteście. A Panu Bogu dziękuję, że postawił Basię na mojej drodze.....nic nie dzieje się przypadkiem.

Krystyna

Jako słuchowiec jestem zachwycony możliwością wsłuchiwania się w czytane Słowo Boże. Dzięki temu mogę bezpośrednio korzystać z jego treści, co niesie za sobą każdorazowo, jak do tej pory, głębokie poruszenie duchowe.

Sebastian Gensina

Kochani dziękuję za ten projekt! Jestem na świeżo, ale to jest dokładnie to czego mi potrzeba w drodze. Korzystam z modlitwy różańcem. Wysoki poziom, doceniam całościowy, wysoki kunszt wykonania. Dzięki Wam modlę się rano w drodze do pracy i po pracy. To mi daje spokój ducha i radość.
Dziękuję! 

Joanna