Porostu dobre! Polecam. Namawiam

Jacek

Zawsze ja mam ze sobą. Pomaga mi każdego dnia.

Anna

Wspaniałe miejsce mojego spotkania z Bogiem, gdziekolwiek jestem. A dużo czasu spędzam w drodze. Dzięki Mwd mogę wypełnić swoją przestrzeń Słowem Bożym i innymi wartościowymi treściami. Korzystam od kilku lat. Mogę powiedzieć, że Bóg przez Mwd przemienia moje życie. Dziękuję Bogu za dar wszystkich Osób, które tworzą "Modlitwę w drodze".

Joanna

Na "modlitwę w drodze" natrafiłem po raz pierwszy na stronie ss. Klawerianek. Od tego czasu niemal codziennie słucham i traktuję jako uzupełnienie codziennego rozważania Ewangelii. Niech Pan wynagrodzi Wasz trud włożony w to piękne i potrzebne dzieło. Szczęść Boże!

Kazikp73

O modlitwie w drodze usłyszałem szukając jakiejś aplikacji na telefon z modlitwami, wpadła mi w ucho. Mogę słuchać różnych modlitw, jak też włączyć się w Koronkę do Bożego Miłosierdzia, kiedy sam o własnych siłach nie daję zwyczajnie rady. Wszystko to sprawia, że mogę trwać w drodze do nawrócenia - w co głęboko wierzę. Piękna muzyka wpleciona w tło, pobudza do pełnej duchowości. Słowem końcowym chciałbym podziękować twórcom za tak piękne dzieło szerzenia wiary. Z całego serca dziękuje.

Filip