Jako słuchowiec jestem zachwycony możliwością wsłuchiwania się w czytane Słowo Boże. Dzięki temu mogę bezpośrednio korzystać z jego treści, co niesie za sobą każdorazowo, jak do tej pory, głębokie poruszenie duchowe.

Sebastian Gensina

Kochani dziękuję za ten projekt! Jestem na świeżo, ale to jest dokładnie to czego mi potrzeba w drodze. Korzystam z modlitwy różańcem. Wysoki poziom, doceniam całościowy, wysoki kunszt wykonania. Dzięki Wam modlę się rano w drodze do pracy i po pracy. To mi daje spokój ducha i radość.
Dziękuję! 

Joanna

Z aplikacji korzystam codziennie, najlepiej się sprawdza w samochodzie różaniec, w trakcie jedzenia modlitwa na dziś, kocham połączenie medytacji z dobrą muzyką, dobierane przez was fragmenty utworów są dla mnie inspiracją do szukania nowości w muzyce chrześcijańskiej. Bardzo dużo dały mi rozważania drogi krzyżowej, życiowe, konkretne, choć trudne, ale dzięki nim otworzyłam się na nowe wyzwania w swoim życiu i bardziej ofiarną służbę swoimi talentami. Dzięki że jesteście, Bóg zapłać za każde nagrane słowo!

Aleksandra Klimek

MwD to bardzo dobry pomysł. Znalazłem się na tej stronie przypadkiem (?). Słucham codziennie modlitw rano i przed zaśnięciem. Ciekawe są słowa komentarza do czytań, pytania, na które trzeba sobie odpowiedzieć. Myślę, odpowiadam, i dochodzę do wniosku, że zmarnowałem ten dar od Boga zwany życiem. W zasadzie na każde pytanie lektora lub sugestię przemyślenia Słów z czytań, mogę odpowiedzieć tylko negatywnie. Czasem pojawia się jakiś pozytyw, ale rzadko. Dlatego napisałem wcześniej, że zmarnowałem ofiarowane mi życie. Wiem, że Bóg jest przy mnie, ale nie rozumiem jego wskazań. Kiedyś usłyszałem - Jeśli Bóg zamyka jedne drzwi, otwiera inne. Ja miotam się w długim korytarzu, w którym większość drzwi jest zamknięta, a za tymi otwartymi jest tylko grzech. Nie chce tam wchodzić, ale reszta jest pozamykana, a ja już nie mam siły szarpać za klamki.

Artek


Jest to spaniała aplikacja na smartfona, mam 40 lat i po wielu latach prób skupiania się na modlitwie , czytania książek na ten temat, poszukiwań duchowych nareszcie odnalazłam skupienie i spokój w modlitwie.

Joanna