24
06.2021
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela Łk 1,57-66.80
0,00 / 0,00

Muzyka

Wybierz datę
Tuesday 01.06.2021
Kourosh Dini Speakig Sprites (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Calm
Wednesday 02.06.2021
Paul Berget Siena Manuscript Recercar 9 (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Magnatune Compilation
Thursday 03.06.2021
Mundi Song of the Birds (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: The Book and the Flower
Friday 04.06.2021
Cari Live Saddest Day In September (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Wabi_Sabi
Saturday 05.06.2021
Deus Meus Duchu Święty, ogarnij mnie KUP PŁYTĘ: Trasa
Healing Muses Dehors Lonc Pre (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Dolce Musica - A Contemplative Journey
Sunday 06.06.2021
Jon Swift Heron Sunset (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Travelong
Monday 07.06.2021
Jasmine Brunch Slight Doubt and Patience (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: 4
Tuesday 08.06.2021
Wednesday 09.06.2021
Paweł Bębenek Skosztujcie i zobaczcie (Psalm 34) KUP PŁYTĘ: Missa de Misericordia
Benji Goodrich Stargazing (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Waiting
Thursday 10.06.2021
Christopher Ferreira Largo ma non tanto - JS Bach - Concerto in D Minor for Two Violins and Strings (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Concerto Barocco
Friday 11.06.2021
Saturday 12.06.2021
Sunday 13.06.2021
Giorgio Constantini Tutto l'amor Perduto (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: PianoPiano Forte
Barry Phillips Bellat (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Trad
Monday 14.06.2021
Tuesday 15.06.2021
Healing Muses Daphne (Anonymous C16th) (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Reflections
Wednesday 16.06.2021
Rob Costlow Family (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Sophomore Jinx
Thursday 17.06.2021
Chad Lawson A Love Is Born (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: The Space Between
Friday 18.06.2021
Yumi Kurosawa One Girl's Story (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Beginning of a Journey
Saturday 19.06.2021
The Dimples Murmurations 1 (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Shop Sessions
Sunday 20.06.2021
Monday 21.06.2021
Suzanne Teng Fertile Crescent (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Mysic Journey
Toni Iniguez Butterfly (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: The Garden
Tuesday 22.06.2021
Luke Gartner-Brereton Fickle Fortunes (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Ronroco Dreaming
Wednesday 23.06.2021
Luke Gartner-Brereton Luminescent Shadows (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Ambrosia
Suzanne Teng Fertile Crescent (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Mysic Journey
Thursday 24.06.2021
Friday 25.06.2021
Michael Murphy Things to Remember (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: The Most Beautiful Things
Saturday 26.06.2021
Sunday 27.06.2021
Aryeh Frankfurter and Lisa Lynne The Selkie (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Two Worlds One
Monday 28.06.2021
David Modica Jenny (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Jenny
Tuesday 29.06.2021
Toni Iniguez The Trip (magnatune.com) KUP PŁYTĘ: Rain Trip
Wednesday 30.06.2021