MwD to bardzo dobry pomysł. Znalazłem się na tej stronie przypadkiem (?). Słucham codziennie modlitw rano i przed zaśnięciem. Ciekawe są słowa komentarza do czytań, pytania, na które trzeba sobie odpowiedzieć. Myślę, odpowiadam, i dochodzę do wniosku, że zmarnowałem ten dar od Boga zwany życiem. W zasadzie na każde pytanie lektora lub sugestię przemyślenia Słów z czytań, mogę odpowiedzieć tylko negatywnie. Czasem pojawia się jakiś pozytyw, ale rzadko. Dlatego napisałem wcześniej, że zmarnowałem ofiarowane mi życie. Wiem, że Bóg jest przy mnie, ale nie rozumiem jego wskazań. Kiedyś usłyszałem - Jeśli Bóg zamyka jedne drzwi, otwiera inne. Ja miotam się w długim korytarzu, w którym większość drzwi jest zamknięta, a za tymi otwartymi jest tylko grzech. Nie chce tam wchodzić, ale reszta jest pozamykana, a ja już nie mam siły szarpać za klamki.

Artek


Jest to spaniała aplikacja na smartfona, mam 40 lat i po wielu latach prób skupiania się na modlitwie , czytania książek na ten temat, poszukiwań duchowych nareszcie odnalazłam skupienie i spokój w modlitwie.

Joanna

Aplikacja "Modlitwa w drodze" pomogła mi poznać sens życia. Dobrze, że na nią trafiłam :D. Serdecznie pozdrawiam ;)

Natalia

Bardzo fajna aplikacja na co dzień, znalazłam i ściągnęłam na telefon. Jest prosta, poręczna i wartościowa!
Serdeczne podziękowania. 

Barbara

Na stronę "Modlitwa w drodze" trafiłam zupełnie przypadkowo, przeglądając internet. Byłam zainteresowana modlitwą różańcową, którą mogłabym mieć zawsze przy sobie, w wersji audio.
Gdy przyjrzałam się bliżej projektowi i dodatkowo, gdy zainstalowałam aplikację na telefon, byłam pozytywnie zaskoczona jak wiele daje ona prostych, a skutecznych możliwości by obcować ze Słowem Bożym w całkowicie naturalny sposób, wplatając chwile modlitw i rozważań w rytm naszej codzienności.
Obecnie nie wyobrażam sobie żadnego dnia bez tych paru chwil rozmowy z Bogiem - czy to podczas spaceru z psem, czy przysiadając w domu z kubkiem herbaty, po dniu pełnym obowiązków.

Bóg zapłać!

Daria