Stale szukam Boga. Jestem głodna Boga. Szukałam w Tybecie, Indiach, Japonii stale wracając. Coś mówiło "czy nie widzisz? On jest tu koło Ciebie". Myślałam, że coś mi się stało w głowie. Zaczęłam szukać po internecie i tak wpadłam na Modlitwę w drodze. Każdemu polecam. Jest to coś najwspanialszego, co mogło mi się w życiu przytrafić. Dzięki wszystkim, co na pomysł utworzenia tej strony wpadli. Jest wspaniała. Po raz pierwszy, słuchając, modlę się, wypoczywam, i czuję wreszcie BOGA. Używam tej modlitwy wieczorami lub w komórce na spacerze.  Halina Walden Bartosik

Halina Walden Bartosik

O "Modlitwie w drodze" powiedziała mi znajoma ze wspólnoty. Początkowo nie podobało mi się to, że to nie ja sama z pomocą Ducha świętego, ale ktoś za mnie rozważa. Wtedy miałam dużo czasu na codziennie poranne lectio divina. Moja sytuacja się zmieniła. Nagle okazało się, że na wszystko brakuje mi czasu. Zaczęłam słuchać "Modlitwy w drodze" prowadząc samochód. Potem odkryłam, że mogę się w ten sposób modlić na różańcu, a nawet słuchać rekolekcji! Niezależnie od tego, czy to było rozważanie słowa czy rekolekcje - zawsze były odpowiedzą na moją codzienność! Niejednokrotnie słucham po parę razy w kółko albo stosuję jak klamrę otwierającą i zamykającą dzień.
Ostatnio zaczął słuchać "Modlitwy w drodze" mój syn gimnazjalista oraz moje małe córeczki! Uwielbiają słuchać tego do snu i na początek dnia, kiedy je czeszę ! Dzięki tej aplikacji czuję się zanurzona w Bogu przez cały czas. Marzena

Marzenna

Jestem zrelaksowana.
Muszę podziękować znajomej że mi poleciła.

MaRysia

O "Modlitwie w drodze" usłyszałem na kursie lektorskim w tym roku. Dzięki tej stronie odnowiłem wiarę w Jezusa Chrystusa. "Modlitwa w drodze" pokazała mi, że słowa Pana są skierowane do mnie.

Patryk

Bardzo dziękuję za wspaniały pomysł stworzenia tego blogu. Czasem tak bywa, że trudno jest się człowiekowi skupić, odnaleźć sens życia, a dzięki tej stronie nawet w najtrudniejszych chwilach życia można dostrzec Światło. Niech Wam Bóg stokrotnie wynagradza.

Iwona