opcje zaawansowane (rozwiń)zaawansowane
opcje zaawansowane (zwiń)zwiń

Ekstremalna Droga Krzyżowa 2016 - Chrześcijański lider

Napisaliśmy rozważania do tegorocznej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej podążając za wizją Papieża Franciszka i podążając za wizją Jezusa. Od Niego chcemy się nauczyć życia. Prawdziwego, pełnego, sensownego. Chcemy iść Jego śladami. Widzimy w Nim wzór chrześcijańskiego lidera.

Jako Wspólnota Indywidualności Otwartych, jesteśmy tymi samymi ludźmi, którzy wymyślali SZLACHETNĄ PACZKĘ i AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI. Jednym z celów, który sobie stawiamy, jest powrót do źródeł. Nie chcemy bazować na tym, co nam powiedziano o Jezusie. Chcemy Go poznać. Chcemy z Nim być. Dlatego wybieramy się na drogę krzyżową. Razem z Nim.

 

PRZEJDŹ DO ROZWAŻAŃ ->

Podziękowania

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek
Wspólnota WIO i MSR (wio.org.pl)

Dominik Dubiel SJ (piano)
Mikołaj Kubicki (trąbka)

Paweł Nawrocki (Studio Inigo)
Rafał Ptak (Studio Inigo)

 

Co to jest Ekstremalna Droga Krzyżowa?

Ekstremalna Droga Krzyżowa ma pomóc w głębokim przeżyciu Wielkiego Postu. Jest nietypową formą rozważania poszczególnych stacji drogi krzyżowej podczas nocnego marszu do wybranego sanktuarium. Więcej na: www.edk.org.pl

 

Cała Ekstremalna Droga Krzyżowa

Wszystkie rozważania do ściągnięcia jednym kliknięciem.

Słuchaj rozważań EDK w aplikacji!

Modlitwa może być jeszcze bliżej, niż myślisz! Pobierz aplikacje na swój telefon komórkowy i korzystaj z rozważań Ekstremalnej Drogi Krzyżowej!


Pomysł

Ideodawcą Ekstremalnej Drogi Krzyżowej i jest ksiądz Jacek Wiosna Stryczek wraz z Męską Stroną Rzeczywistości.

 Ks. Jacek WIOSNA Stryczek

Lider społeczny; prezes Stowarzyszenia WIOSNA, inspirator wielu wartościowych działań prowadzonych przez tę organizację, takich jak SZLACHETNA PACZKA. Duszpasterz studentów, wolontariuszy i ludzi biznesu w Krakowie.