Umieść na swojej stronie player codziennego rozważania Modlitwy w drodze!

Zawsze chciałeś powiedzieć o Modlitwie w drodze na swoim blogu, czy to na swojej stronie, ale nie wiedziałeś, jak to zrobić? Teraz możesz mieć ku temu łatwiejszą możliwość!

Przygotowaliśmy małe odtwarzacze codziennej medytacji Modlitwy w drodze, które możesz umieścić na swojej stronie internetowej. Jak to zrobić? Wystarczy, że umieścisz kod podany poniżej w odpowiednim miejscu na swojej stronie.

Playerki przygotowaliśmy w dwóch wersjach graficznych - białej i czerwonej. Do wyboru, do koloru! Oto one:
 

Pobierz białą wersję

Kod HTML:

<iframe src="https://modlitwawdrodze.pl/assets/embed/embed-auto.php" allowfullscreen="" frameborder="0" height="75" width="265"></iframe>

Pobierz czerwoną wersję

Kod HTML:

<iframe src="https://modlitwawdrodze.pl/assets/embed/embed-czerw.php" allowfullscreen="" frameborder="0" height="75" width="265"></iframe>

Pobierz wersję większą

Kod HTML:

<iframe src="https://modlitwawdrodze.pl/assets/embed/embed-400.php" allowfullscreen="" frameborder="0" height="110" width="400"></iframe>

Wtyczka Wordpress

Jeśli jesteś administratorem strony opartej na Wordpress i chciałbyś dodać naszego playera, to dostępna jest również wtyczka.  

http://wordpress.org/plugins/modlitwa-w-drodze

Za zrobienie wtyczki dziękujemy Panu Łukaszowi Grzenkowiczowi.

Wesprzyj Modlitwę w drodze

Szukasz innego sposobu na wsparcie nas? Zobacz dział wesprzyj, gdzie masz ku temu kilka innych propozycji...

 

Chcesz zrobić coś więcej?

Pomysły zazwyczaj rodzą się niespodziewanie. Jeśli chcesz zrobić coś wyjątkowego, masz pomysł na jeszcze inne wykorzystanie naszej platformy, lub chcesz w jakiś sposób współtworzyć do dzieło - napisz do nas!

 

Dziękujemy

Pozwól temu dziełu Bożemu rozwijać się jak najprężniej i jak najszerzej! Za wszelkie działanie wspierające nasz rozwój, dziękujemy z góry! :)