Pierwsza książka Modlitwy w drodze z rozważaniami na cały Adwent!

W 2012 rozważania Modlitwy w drodze były pisane przez byłego generała jezuitów, o. Peter-Hansa Kolvenbacha SJ. W 2013 ukazały się one drukiem z dodatkowymi, niepublikowanymi wcześniej rozważaniami.

Adwent jest dobrym czasem, by na nowo podjąć modlitwę i lekturę Pisma Świętego. Nie jest jednak łatwo tak od razu uczynić tę próbą owocną. Nieraz potrzebujemy przewodnika.

W książce proponujemy inspiracje do medytacji nad fragmentami Ewangelii z codziennej liturgii Adwentu napisane specjalnie dla polskiego czytelnika przez jednego z najważniejszych jezuitów przełomu XX i XXI wieku, o. Petera-Hansa Kolvenbacha. Jego rozważania w prosty i naturalny sposób wprowadzają w samo centrum ewangelicznych scen, pozwalają oświetlić nimi własne życie, a serce uczynić gościnnym miejscem dla przychodzącego Pana.

Książka może być dobrym prezentem dla Twoich bliskich. Może także i Tobie, w połączeniu z rozważaniami, dostępnymi na stronie głównej z poziomu kalendarza (dni 2-26 grudnia 2012), przynieść kolejne światło w oglądaniu przychodzącego do nas Chrystusa.

 

Kup książkę!

Książkę możesz kupić w sklepie internetowym Wydawnictwa WAM.

Przejdź do strony sklepu ->